Sleepwelli madratsid

Sleepwelli madrats
Sleepwelli madrats

1. Sleepwelli madratsid (sarjad Blue, Red, Black)
2. Sleepwelli kattemadratsid
3. Sleepwelli vedruvoodid/kušetid
4. Sleepwelli kontinentaalvoodid
5. Hildingu poroloonmadratsid

 

 

Sleepwelli madrats on mugav ja tervisesõbralik. Oleme kasutanud naturaalseid materjale nii palju kui võimalik – vill (100%), kookos ja lateks. Need, sobivas koosluses teiste kvaliteetsete materjalidega, annavad täiusliku mugavuse.

Sleepwelli madratsid on hea õhu-läbilaskvuse ja tugeva konstruktsiooniga.

Sleepwelli madratseid toodab Euroopa ja Aasia suurim madratsi- ja vooditootja Hilding Anders Gruppi Eesti tehas Jüris, kelle enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel räägib iseenda eest. Kõik Sleepwelli madratsite valmistamisel kasutatavad materjalid pärinevad rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetelt ning vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.

Sleepwelli kušett
Sleepwelli kušett

Kušett või vedrumadrats? Kattemadratsiga või ilma? või hoopiski kontinentaalvoodi? Pehme? Kõva?

Madratsites kasutatakse erinevaid vedrusüsteemide, pehmenduste ja vooderduste kombinatsioone, millest tuleneb mudelite erinevus. Seega on oluline, et valikut tehes oleks võimalik proovida vähemalt kolme-nelja erineva madratsi vahel. Kindlasti ei piisa vaid madratsi või näidise katsumisest käega, oluline on pikali visata ning erinevaid madratseid proovida. Tootja lehelt täpsemad spetsifikatsioonid.

Igaühel on erinev kehaehitus, kuid lülisammas peab külili asendis magades olema sirge – et vereringe, lihased ning luustik saaks puhkeasendis taastuda.

Sleepwelli ja Hildingu madratsid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad kaasaegsele inimesele. Sul on võimalik valida meelepärane madrats kahekümne erineva toote vahel, millest kümme on vedrumadratsid ja ülejäänud ilma vedrudeta madratsid. Nende toodete hulgast on igaühel võimalik leida just temale sobiv, parima magamismugavusega madrats.

Sleepwell kušetid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad kaasaegsele inimesele. Sleepwelli kollektsioonis on täna 4 erinevat kušetti ja 3 voodiraami. RED ja BLACK sarja kušettide puhul saab valida endale sobivat värvi mööblikanga ning juurde osta ka samast kangast peatsiotsa. Et moodustuks harmooniline tervik.

Sleepwelli kattemadrats lisab voodile täiendavat magamismugavust. Ka aitab see moodustada kahest alusmadratsist ühtse terviku. Alahinnata ei saa kindlasti kattemadratsi mõju voodi kasutuseale ja hügieenile. Sleepwell’i sarjas on kattemadratsid toodud välja iseseisva tootegrupina, sest need ei ole mõeldud ainult alusmadratsi kaitseks ja pehmenduseks. Kattemadratsit võib kasutada pehmendusena ka diivanitel ja lahtikäivatel vooditel.

Sleepwelli kontinentaalvoodi
Sleepwelli kontinentaalvoodi

Enne kauplusesse minekut on tark järele mõelda, milline võiks Sinu uus madrats olla – pehmem või kõvem kui praegune, laiem, kitsem või pikem, sama tüüpi või koguni luksuslik kontinentaalvoodi? Kas peab allergia- või seljaprobleeme arvesse võtma?

Kui kõik on läbimõeldud, siis saab valiku teha meie e-poes või salongis kohapeal!