Konsoollaud LANDWOOD 80689 AA

Konsoollaud LANDWOOD. Laud on kahe metallsiinidel sahtliga.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 90 cm x sügavus 35 cm x kõrgus 75 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

139.00 99.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 80689 Kategooriad: , , , , Silt:

Kirjeldus

Konsoollaud LANDWOOD 80689

Anna oma elutoale või esikule lisaväärtust romantilist stiili Landwood mööblisarja konsoollauaga. Konsoollaud esindab kerget Vahemerelikku ning puhast disaini ning muudab kodu miljöö eriti mõnusaks ja hubaseks. Konsoollaua muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele süvistatud dekoratiivsed kaunistusjooned. Laud on minimalistlik ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Konsoollaud sobib nii elutuppa, esikusse, magamistuppa kui ka kodukontorisse. Konsoollaud sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Konsoollaud on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist. Konsoollaua pealisplaadile sobib paigutada erinevaid dekoratiivseid esemeid, lilli, pilte ja muud sellist, mida soovitakse eksponeerida. Landwood konsoollaual on kaks metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlites on hea hoiustada väiksemaid väärtuslikke esemeid ning aksessuaare. Sahtlite käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, voodeid ja palju muud. Sobitades konsoollaua juurde samast sarjast kummuti või kapi, lood oma elutoas kauni mööbli terviklahenduse!