Kapp LANDWOOD 515005 AA

Kapp LANDWOOD 515005. Kapp on kahe uksega ja uste taga on üks vaheriiul.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 80 cm x sügavus 35 cm x kõrgus 90 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

115.00 89.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 515005 Kategooriad: , , , , , Silt:

Kirjeldus

Kapp LANDWOOD 515005

Kapp Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Neutraalses valges toonis praktiline kapp sobib ideaalselt elutuppa andes lisaväärtust asjade hoiustamise võimaluse poolest, muutes elutoa hubasemaks. Valge kapp sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning tagasihoidlikku mööblit. Valge kapp Landwood annab võimaluse kapiga lihtsasti kokku sobitada elutoa muud mööblit ning sisustuselemente. Kapp on piisavalt mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Kapp Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF plaadist. Kapi kahe ukse taga on üks vaheriiul, kuhu on võimalik paigutada nõusid, raamatuid ja palju muud, mida soovitakse hoida silme alt ära. Kapi käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, riiuleid ja palju muud! Sobitades kapi juurde sama sarja seinariiuli või kummuti, lood oma elutoas kauni mööbli terviklahenduse!