Kummut LANDWOOD 77294 AA

Kummut LANDWOOD 77294. Kummut on kolme sahtliga, mis liiguvad metallsiinidel.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 80 cm x sügavus 45 cm x kõrgus 90 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

156.00 119.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 77294 Kategooriad: , , , , , Silt:

Kirjeldus

Kummut LANDWOOD 77294

Kummut Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge, neutraalses toonis praktiline kummut sobib ideaalselt magamistuppa või elutuppa andes lisaväärtust asjade hoiustamise võimaluse poolest. Valge kummut sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning tagasihoidlikku mööblit. Kummuti muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele süvistatud dekoratiivsed kaunistused. Valge kummut Landwood annab võimaluse kummutiga lihtsasti kokku sobitada magamistoa muud mööblit ning sisustuselemente. Kummut on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Kummut Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF’st. Kummutil on kolm metallsiinidel liikuvat sahtlit. Sahtlites on hea hoiustada riideid ja esemeid, mida soovitakse paigutada silma alt ära kuid soovitakse hoida endale käepärases kohas. Kummuti käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, voodeid, riiuleid ja palju muud! Sobitades kummuti juurde sama sarja seinariiuli või voodi, lood oma magamistoas kauni mööbli terviklahenduse!