Puhvetkummut LANDWOOD 80691 AA

Puhvetkummut LANDWOOD 80691. Kummut on kolme ukse ja ühe sahtliga.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 200 cm x sügavus 40 cm x kõrgus 90 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

360.00 299.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 80691 Kategooriad: , , , , , Silt:

Kirjeldus

Puhvetkummut LANDWOOD 80691

Kummut Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge, neutraalses toonis praktiline kummut sobib ideaalselt magamistuppa või elutuppa andes lisaväärtust asjade hoiustamise võimaluse poolest. Valge kummut sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning tagasihoidlikku mööblit. Kummuti muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele süvistatud dekoratiivsed kaunistused. Valge kummut Landwood annab võimaluse kummutiga lihtsasti kokku sobitada magamistoa muud mööblit ning sisustuselemente. Kummut on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Kummut Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF plaadist. Kummuti vasakpoolsete uste taga on üks laiem vaheriiul ning sahtliga paralleelselt üks väiksem riiul. Parempoolse ukse taga on üks vaheriiul. Kapi keskmises osas on üks metallsiinidel liikuv sahtel. Kummuti riiulitel ja sahtlis on hea hoiustada riideid ja esemeid, mida soovitakse paigutada silma alt ära kuid soovitakse hoida endale käepärases kohas. Kummuti käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, voodeid, riiuleid ja palju muud! Sobitades kummuti juurde sama sarja seinariiuli või voodi, lood oma magamistoas kauni mööbli terviklahenduse!