TV-alus LANDWOOD 80685 AA

TV-alus LANDWOOD 80685. TV-alus on kahe uksega.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 160 cm x sügavus 45 cm x kõrgus 48 cm

Tarneaeg2 – 3 nädalat

159.00 119.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 80685 Kategooriad: , , , , Silt:

Kirjeldus

TV-alus LANDWOOD 80685

TV-alus Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge, neutraalses toonis telekaaluse kapp annab võimaluse paigutada oma televiisor mugavale kõrgusele ning muud vajalikud esemed riiulitesse. Valge TV-alus sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning Vahemere stiilis mööblit. Valge TV-alus Landwood annab võimaluse kapiga lihtsasti kokku sobitada elutoa muud mööblit ning sisustuselemente. TV-aluse muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele süvistatud dekoratiivsed joonkaunistused. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

TV-alus on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF’st. TV-alusel on kaks kapiust, mille taga on reguleeritava kõrgusega üks vaheriiul. TV-alusel on samuti kaks avatud riiulivahe, kuhu on hea paigutada raamatuid, albumeid, videomänge ja palju muud.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, voodeid ja palju muud. Sobitades TV-aluse juurde sama sarjas kummuti või kapi, lood oma elutoas kauni mööbli terviklahenduse!