Puhvetkapp LANDWOOD 77291 AA

Puhvetkapp LANDWOOD 77291. Puhvetkapp on kuue ukse ja kolme sahtliga.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 120 cm x sügavus 40 cm x kõrgus 200 cm

Tarneaeg2 – 3 nädalat

529.00 425.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 77291 Kategooriad: , , , , Silt:

Kirjeldus

PuhvetkappLANDWOOD 77291

Puhvetkapp on justkui iga sisustaja ideaalne unistus paigutada ära oma vajalikud nõud ja söögiriistad kauni välimusega kappi, mis muudab su kodu atmosfääri eriti mõnusaks! Puhvetkapp Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge, neutraalses toonis praktiline kapp sobib ideaalselt elutuppa andes lisaväärtust asjade hoiustamise võimaluse poolest. Kapi muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele ja kapiustele süvistatud dekoratiivsed kaunistusjooned. Puhvetkapi toob esile selle valge värvuse ja klaasi kombinatsioon ülemistel riiulitel. Puhvetkapp on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Puhvetkapp Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF plaadist. Kapil on kolm klaasiga ust, mille iga ukse taga on kaks vaheriiulit. Klaasustega riiulitel on hea hoiustada neid esemeid, mida soovitakse eksponeerida ning hoida nähtavas kohas. Kapi keskmises osas on kolm avatud riiulit. Riiulite all on kolm metallsiinidel liikuvat sahtlit, kus on hea hoiustada käepärases kohas väiksemaid esemeid ja aksessuaare. Kapi alumises osas on kolm kapiust, mille iga ukse taga on üks vaheriiul. Kapiuste taga riiulitel on hea paigutada laudlinu, taldrikuid ja muid majapidamistarbeid, mida soovitakse hoida silme alt ära. Puhvetkapi käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, riiuleid ja palju muud! Sobitades puhvetkapi juurde sama sarja seinariiuli või kummuti, lood oma elutoas kauni mööbli terviklahenduse!