Puhvetkummut LANDWOOD 77293 AA

Puhvetkummut LANDWOOD 77293 AA. Puhvetkummut nelja ukse ja kahe sahtliga.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 160 cm x sügavus 40 cm x kõrgus 120 cm

Tarneaeg: 1 – 2 kuud

436.00 339.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 77293 Kategooriad: , , , , , , Silt:

Kirjeldus

Puhvetkummut LANDWOOD 77293

Puhvetkummut on justkui iga sisustaja ideaalne unistus paigutada ära oma vajalikud nõud ja söögiriistad kauni välimusega kappi, mis muudab su kodu atmosfääri eriti mõnusaks! Puhvetkummut Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge, neutraalses toonis praktiline kummut sobib ideaalselt elutuppa andes lisaväärtust asjade hoiustamise võimaluse poolest. Kummuti muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele ja kapiustele süvistatud dekoratiivsed kaunistusjooned. Puhvetkummuti toob esile selle valge värvuse ja klaasi kombinatsioon äärmistel kapiustega riiulitel. Puhvetkummut on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Puhvetkummut Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF’st. Kapil on kaks klaasiga ust, mille mõlema ukse taga on kaks vaheriiulit. Klaasustega riiulitel on hea hoiustada neid esemeid, mida soovitakse eksponeerida ning hoida nähtavas kohas. Kapi keskmises osas on kaks kapiust, mille taga on üks vaheriiul. Kapi keskmises osas on kaks metallsiinidel liikuvat sahtlit. Kapiuste taga riiulitele ja sahtlitesse on hea paigutada laudlinu, taldrikuid ja muid majapidamistarbeid, mida soovitakse hoida silme alt ära. Puhvetkummuti käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, riiuleid ja palju muud! Sobitades puhvetkummuti juurde sama sarja seinariiuli või kapi, lood oma elutoas kauni mööbli terviklahenduse!