Vitriinkapp LANDWOOD 77292 AA

Vitriinkapp LANDWOOD 77292 AA. Vitriinkapp kahe ukse ja kahe metallsiinidel sahtliga.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 80 cm x sügavus 45 cm x kõrgus 200 cm

Tarneaeg2 – 3 nädalat

262.00 219.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 77292 Kategooriad: , , , , Silt:

Kirjeldus

Vitriinkapp LANDWOOD 77292

Kõrgem vitriinkapp on justkui iga sisustaja ideaalne unistus paigutada ära oma vajalikud klaasid, nõud ja dekoratiivesemed kauni välimusega kappi, mis muudab kodu atmosfääri eriti mõnusaks! Vitriinkapp Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge, neutraalses toonis praktiline kapp sobib ideaalselt elutuppa andes lisaväärtust asjade hoiustamise võimaluse poolest. Kapi muudab eriliseks selle pealisplaadi välisnurkadele ja kapiustele süvistatud dekoratiivsed kaunistusjooned. Vitriinkapi toob esile selle valge värvuse ja klaasi kombinatsioon kapi ülemistel riiulitel. Vitriinkapp on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Vitriinkapp Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF plaadist. Kapil on kaks kõrgemat klaasiga ust, mille mõlema ukse taga on kolm vaheriiulit. Klaasustega riiulitel on hea hoiustada neid esemeid, mida soovitakse eksponeerida ning hoida nähtavas kohas. Kapi alumises osas on kaks kapiust, mille taga on üks vaheriiul. Kapiuste taga riiulitel on hea paigutada laudlinu, taldrikuid ja muid majapidamistarbeid ning väiksemaid esemeid, mida soovitakse hoida silme alt ära. Vitriinkapi käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, riiuleid ja palju muud! Sobitades vitriinkapi juurde sama sarja laua või kummuti, lood oma elutoas kauni mööbli terviklahenduse!