Jalatsikapp LANDWOOD 514960 AA

Jalatsikapp LANDWOOD 514960. Jalatsikapp on kahe ukse ja ühe metallsiinidel sahtliga.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 80 cm x sügavus 39 cm x kõrgus 200 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

235.00 189.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 514960 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Jalatsikapp LANDWOOD 514960

Jalatsikapp Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge jalatsikapp on neutraalses valges toonis praktiline kapp, kuhu saad hoiustada kõik oma pereliikmete jalanõud ning muud vajaminevad aksessuaarid. Valge kapp sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning tagasihoidlikku mööblit. Valge jalatsikapp Landwood annab võimaluse kapiga lihtsasti kokku sobitada esiku muud mööblit ning sisustuselemente. Jalatsikapp on mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Jalatsikapp Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF plaadist. Jalatsikapp on mahukas, kahe ukse taga on kuus riiulivahe jalanõude ning muude esemete paigutamiseks. Riiulite vahed on reguleeritava kõrgusega. Jalatsikapi alumises osas on metallsiinidel liikuv lai sahtel. Sahtlisse on mugav paigutada muu hooaja jalanõusid ning jalanõukarpe. Kapi käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, voodeid ja palju muud! Sobitades jalatsikapi juurde sama sarja esikukapi või kummuti, lood oma kodu siseruumis kauni mööbli terviklahenduse!