Jalatsikapp LANDWOOD 515000 AA

Jalatsikapp LANDWOOD 515000. Jalatsikapi kolme ukse taga on kaks riiulivahe jalanõude paigutamiseks.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 50 cm x sügavus 25 cm x kõrgus 130 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

110.00 89.00

Tootekood: aatrium LANDWOOD 515000 Kategooriad: , , , Silt:

Kirjeldus

Jalatsikapp LANDWOOD 515000

Jalatsikapp Landwood esindab romantilist ning kergelt tagasihoidlikku stiili sinu kodus. Valge jalatsikapp on neutraalses valges toonis praktiline kapp, mis sobib ideaalselt riidekapi täienduseks esikusse. Jalatsikapis saab hoiustada mitme pereliikmete jalanõusid ja vajaminevaid hooldusvahendeid. Valge kapp sobib neile, kes hindavad oma kodu siseruumides heledaid toone ning tagasihoidlikku mööblit. Valge jalatsikapp Landwood annab võimaluse kapiga lihtsasti kokku sobitada esiku muud mööblit ning sisustuselemente. Jalatsikapp on piisavalt mahukas ning oma klassikalise stiili tõttu omab pikka kasutusiga. Kapp sobib nii kaasaegsesse linnakorterisse kui ka hubasesse maakoju.

Jalatsikapp Landwood on valmistatud kvaliteetsest ning vastupidavast melamiinkattega mööbliplaadist ning MDF plaadist. Jalatsikapi kolme ukse taga on kaks riiulivahe jalanõude paigutamiseks. Jalatsikapi käepidemed on kergesti haaratavad ning valmistatud metallist.

Landwood mööblisarjast leiab veel samas stiilis kappe, kummuteid, riiuleid ja palju muud! Sobitades jalatsikapi juurde sama sarja esikukapi või kummuti, lood oma kodu siseruumis kauni mööbli terviklahenduse!