Lauariiul LANDWOOD 514999 AA

Lauariiul LANDWOOD 514999. Lauraiiuli ülemine osa on avatud riiuliosaga ja kahe metall-siinidel sahtliga. Sobib kokku tootega kirjutuslasud Landwood.

  • materjal – kvaliteetne melamiinkattega mööbliplaat/ MDF plaat
  • värvus – valge

Mõõdud:
laius 136 cm x sügavus 28 cm x kõrgus 762 cm

Tarneaeg1 – 2 kuud

155.00 124.00

Kirjeldus

Lauariiul LANDWOOD 514999

Lauariiul Landwood on maitsekas lahendus kirjutuslauale täiendavate hoiustamisvõimaluste lisamiseks. Riiuli valge värvus mõjub ruumis kergelt, muudab selle avaraks ning loob ühtlasi ka stiilipuhta miljöö. Neutraalne välimus võimaldab riiulit hõlpsalt erinevate sisekujunduslahendustega sobitada, kusjuures olenemata keskkonnast kaasneb sellega alati värskus ja puhtus.

Lauariiul on valmistatud MDF-ist ja melamiinkattega mööbliplaadist, mis hoiab servasid kriimustuste eest. Mõlemas lauariiuli ääres on neli riiulivahe ja üks sahtel: ülemises osas riiulid ja all sahtel. Sahtlid liiguvad metallist töökindlatel ja vaiksetel siinidel, niisamuti on metallist nende käepidemed. Lisaks on lauariiuli keskel, ülemises osas, üks laiem riiul ning selle all ruum arvuti jaoks.

Mööbli tervikpildi loomiseks saab lauariiulit kombineerida teiste tootesarja Landwood toodetega. Riiul sobib kirjutuslauale Landwood.