Madrats DORMEO AIR+ COMFORT

Madrats DORMEO AIR+ COMFORT. Dormeo Air+ Comfort madrats on eriti kvaliteetne kolme tsooniga 27 cm kõrgune ergonoomiline madrats, mis on valmistatud auhinnatud Octaspring® tehnoloogia abil. Täiuslik kombinatsioon hingava mäluvahu ja Octaspring® vahtvedrude imelisest mugavusest ning traditsiooniliste taskuvedrude suurepärasest toetusest. Pestav kate.

90/140/160/180 x 200 cm
madratsi kõrgus 27 cm

Tarneaeg: 1 – 4 nädalat

419.99829.99

Puhasta
Puhasta

Kirjeldus

Madrats DORMEO AIR+ COMFORT

Parim uni innovatiivsel hübriidmadratsil. Sellel madratsil saad kogeda ainulaadse Octaspring® tehnoloogia eeliseid koos taskuvedrude traditsioonilise toetusega.

Tänapäevase ja traditsioonilise täiuslik kombinatsioon – hingavate Octaspring® vedrude ülim mugavus koos traditsioonilistest taskutesse pakitud vedrudest kihi hea toetuse ja raskuse ühtlase jaotumisega annab eriti hea enesetunde keskmiselt jäiga toetusega, ühendades kahe madratsiliigi parimad omadused.

Enam ei pea sina oma madratsi järgi kohanema! Nüüd hoolitseb madrats sinu eest ja kohaneb sinu ainulaadsete vajadustega. Sõltumata pikkusest, kehakaalust või magamisasendist on see madrats just sinu jaoks ideaalselt sobiv. Madratsil on mõlemal pool kaks jäikusastet – jäik ja keskmine. Sul jääb üle see vaid ümber pöörata.

Unusta surve nahale ja lihastele! Meie kolmes suunas kohanevad vahtvedrud madratsi sees kohanevad dünaamiliselt sinu kehaga. Kolm mugavustsooni tagavad optimaalse toetuse erinevatele kehaosadele – keskmine osa toetab jäigalt vaagnapiirkonda ja kaks otsmist osa toetavad pehmemalt su õlavööd, selga ja jalgu.

Lase madratsil kohaneda sinu vajadustega, mitte vastupidi!

Me teame, et mõned üheosalised madratsid on nagu õudusunenägu. Need rikuvad une ja omavahelised suhted. Dormeo Air+ Comfort madrats ei tee seda! See suurepärane madrats takistab liikumise edasikandumist voodi ühelt küljelt teisele. Kujuta ette, kui saaksid magada kaaslase vähkremist märkamata! Milline õndsus!

Unistused täitusid tänu meie uskumatule ja uuenduslikule tehnoloogiale. Octaspring® vedrud on üle kahekümne aasta esimene tõeline uuendus magamisasemete valdkonnas. Selle tehnoloogia põhjal on loodud uus esmaklassiline madratsiliik. Octaspring® vedrud toimivad samamoodi, nagu taskuvedrud, kuid need on tehtud vahust.

Air+ Comfort madrats on tehtud Octaspring® ja taskuvedrudest. Meekärjekujulised patenteeritud Octaspring® vedrud suudavad suurepäraselt kolmes suunas kohaneda. Need tagavad esmaklassilise mugavuse ning värske ja jaheda magamisaseme. Taskuvedrude kiht annab madratsile suurema kõrguse, stabiilsuse, hingavuse ja vastupidavuse.