Pleed Elvang Intersection

Pleed Elvang Intersection. Meie ruuduline ehk ristmiku muster on inspireeritud inimeste kohtumisest ehk ristumisest, teie elu ja ümbruskonna vahel. Heledad toonid koos kontrastsete värvidega sulanduvad kõige ilusamal viisil, pleedi ruuduline muster on graafiline ja minimalistlik. Pleed on kootud 100% taaskasutatud materjalidest.

  • materjal – 50% alpakavill, 40% lambavill ja 10% mikrokiud
  • kaal umbes 510 grammi

Mõõdud:
130 cm x 190 cm

Tarneaeg: 1 – 2 nädalat

125.00

Puhasta
Puhasta
Tootekood: elvang pleed intersection Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Pleed Elvang Intersection

Pleed on valmistatud hämmastavalt pehmest taaskasutatud alpaka- ja lambavillast. Alpakavillast tekstiilide kudumine on Peruus traditsioon, mida on jälgitud juba inkade ajast. Alpakavilla peetakse lambavillast 7 korda soojemaks ja 3 korda tugevamaks, see ei ole torkiv ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Pleedi kulumine ehk topilisus on minimaalne, säilitades seega värske ja uue ilme pikaks ajaks.
Pleed on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest.

Elvang tooted on sertifitseeritud õiglase kaubanduse kõrgeimal võimalikul tasemel Maailma õiglase kaubanduse organisatsioonis (WFTO) garanteeritud liikmena. See garantii tagab, et pleedid on kootud vastutustundlikes tingimustes nii keskkonna, inimeste kui ka loomade suhtes.

Hooldus: keemiline puhastus

Disainer: Tina Elvang