Haapsalu Ananke mööblisalong: eritellimusel köögimööbel ja garderoobid

Haapsalu Ananke mööblisalong pakub Eestis toodetud eritellimusel köögimööblit, garderoobe ja liuguksi. Kõik tellimused on justkui rätsepatöö ning müügikonsultant teeb joonised ja hinnapakkumise just teie valitud materjalide ja mõõtudega.

Hetkel on võimalik konsultatsiooni aeg kokku leppida telefoni või e-kirja teel (haapsalu@ananke.ee).  Samuti võib saata kõik soovid ja mõtted meile e-kirjaga ning meie üritame omalt poolt pakkuda lahendusvariante. Ootame teid ka meie salongi kohapeale materjalidega tutvuma!

 

 

Kirjeldus

Haapsalu Ananke mööblisalong on Ananke kõige vanem kauplus. Oleme Haapsalus mööblit pakkunud juba 20 aastat. Haapsalu Ananke mööblisalong asub Läänemaa suurimas kaubanduskeskuses – Rannarootsi Keskuses.

Haapsalu Ananke mööblisalongis on väljas mitu erineva stiiliga eritellimusel kööginäidist ning mitmed erinevad garderoobilahendused, et anda kliendile mõtteid ja visiooni, milline võiks tulevane mööbel välja näha.

Haapsalu Ananke mööblisalongis on väga pika eritellimusel mööbli töökogemusega konsultandid ning nende nõu tasub kindlasti minna küsima!

Täpsemad andmed leiad siit:

Salongid

 

Tutvu meie tehtud töödega siin:

Galerii

 

Kuna köögimööbel ja garderoobid on suurem väljaminek, siis Anankel on mitmeid järelmaksu-võimalusi.  Oma võimalusi saad uurida otse meieie kodulehelt, täites järelmaksutaotluse:
https://www.ananke.ee/liisingutaotlus