Vedrumadrats Hea Une ABC C-sari RM

C-sarja madrats on mõeldud inimesele, kes lisaks voodi mugavusele soovib, et magamisaseme väljanägemine harmoneeruks interjööriga ning oleks pisiasjadeni läbimõeldud. Hea Une ABC B-sarja madrats on ümberpööratav: kõvema villa/vildi kihi ja pehmema lateksi kihi poolega. Toodetud Eestis!

Mõõdud:
laius 80/90/120/140/160/180 cm
pikkus 200 cm
paksus 18 cm

Tarneaeg: 2 – 3 nädalat

410.00781.00

Puhasta
Puhasta

Kirjeldus

  • C-sarja madratsis on kasutatud multipocket ehk taskustatud vedrusüsteemi 500 vedru/m2 kohta, kus vedrusid on ruutmeetril üle kahe korra rohkem, kui lihtsalt pocket madratsis.
  • Selline vedrutüüp toestab keha veelgi paremini, vabastades selgroo ja lihaskonna pingetest. Nii vahetab inimene unes vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja.
  • Madratsil on täiendava mugavuse loomiseks ühel poolel kasutatud pehmenduseks loodusliku kautšuki baasil toodetud latekskihti ning teisel poolel puuvillavilti ja lambavillavatiini.
  • Puu- ja lambavillaga pool on mõeldud kasutamiseks talvisel perioodil, mil keha vajab rohkem soojust, lateksiga pool on kasutaiseks suvel, kui keha tahab rohkem hingata ja vähem soojust. C-sarja madratsi pehmusastmeks on JÄIK, 1,4mm.
  • Madrats on kaetud kvaliteetse stretškangaga.