DORMEO madratsid

Dormeo madratsid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, meie tootevalikust leiad madratseid, mis sobivad sinu esimese kodu loomisel, sinu perekonnale kui ka lihtsalt uueks värskenduseks sinu magamistoas. Dormeo madratsid ühendavad endas kaasaegse tehnoloogia ja kõrge kvaliteedi, mis tagab rahuliku ja värskendava une mitmeteks aastateks.

  • Aloe Vera Plus: see on Dormeo madratsite valikust kõige jäigem madrats. Sobib selili magajale ja kui sinu kindle eelistus on jäik madrats. Madrats on valmistatud kõrgkvaliteetsest Ecocell® vahust, mis annab korraliku toetuse ning on hingav.
  • iMemory S Plus: Madratsi täidis koosneb jäigemast ja pehmemast poolest, mis on vabalt pööratav. Ka mäluvahuga täiendus madratsi katte ühel pool samuti kas suurendab või vähendab madratsi jäikust.
  • iMemory Silver: Kahekordse tuumaga madrats. Sobib suurepäraselt paaridele sest alates 160 cm laiusest (ja sellest suuremad) on katte sees kaks personaalset madratsit, mida saab vastavalt enda eelistustele pöörata

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.