Köögid

Eritellimusel Eestis valmistatud köögimööbel. Oleme Sulle kindlaks partneriks köögimööbli projekti koostamisel ja materjalide valikul. Kasutame kvaliteetseid materjale ning furnituuri! Ananke müügikonsultandid on pika-ajalise töökogemusega ning oskavad päriselt abiks olla. Teie uus köögimööbel valmib justkui rätsepaülikond – iga detail on läbimõeldud ja just teie köögi vajadusi arvestav. Pakume terviklahendust: köögimööbel, köögitehnika, transport ja paigaldus!

Liuguksed &
garderoobid

Kapid või garderoobi-toad, riiulid ja korvid! Lai materjali ja profiilide valik. Pakume Eesti suurima liuguste L-Ukse toodangut! Oleme eritellimusel mööblilahendusi pakkunud üle 20 aasta ja oskame ka garderoobitoa või mahuka riidekapi koostamisel kindlasti oma nõuga abiks olla!

Teised meist

Teenindus oli super. Tallinna kontoris kohapeal käisin ainult korra (ise pärit Kesk-Eestist), panime ~1,5 tunniga plaani paika ja kogu ülejäänud aja suhtlesime emaili teel, ülimugav ja lihtne. Klienditeenindaja oli hästi sõbralik ja tore, aitas planeerida ja soovitas erinevaid asju, mille peale ise ei oska tullagi. Ühesõnaga kõik läks muretult ja kiirelt, sain täpselt seda, mida oma ettekujutustes soovisin ja natuke rohkemgi veel! Aitäh!!!
Liis Päivil
Enne köögi tellimist käisime läbi mitmeid esindusi, vaatasime siit ja sealt kuid kui astusime sisse Ananke salongi olime kindlad et teeme otsuse selle firma kasuks. Sest teenindus on super, teenindaja oskab hästi soovitada, kuid samas ei suru oma arvamust kunagi peale, kokkulepitud tähtaegadest hoiti kenasti kinni ja mis põhiline- hind oli ka mõistlik. Otsustasime tellida ka garderoobi samas firmast. Jäime tööga väga rahule. Kindlasti julgeme soovitada ka teistele Ananket.
Mati Sunni
Pakkumised köögimööblile, vannitoamööblile ning liugustele sai kokku võetud neljast firmast. Anananke pakkumine oli : 1) kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega. 2) tellimuse esitamine käis lihtsalt. Kohe mõisteti, millised on minu soovid. 3) Tellimus täideti täpselt nii nagu lubati ning õigeks kuupäevaks 4) Paigaldaja oli kiire ja väga asjalik. Naisterahvana hindan väga seda, et minu teadmatust ei kasutata ära vaid kui nähakse, et minu soovid on utoopsed siis põhjalikult põhjendades selgitatakse, milline variant oleks minu jaoks sobivam. Olen kogu tulemusega väga rahul ja julgen soovitada!
Sigrid Sillaots
Kogu töö alates köögi planeerimisest kuni lõpptulemuseni välja, oli väga kvaliteetne ,kiire ja vastutulelik. Oleme soovitanud Ananket ​oma sõpradele ,kes on samuti jäänud teeninduse ja köögiga väga rahule. Kokkuvõttes oli tunne kohe alguses tugev ja õige ja tulemus on just see mida soovisime! Kokkulepitud tähtaegadest peeti 100% kinni. Suured tänud Mattiasele!
Annely Küttis
Olen Anankest tellinud viie aasta jookusul kolm erilahendusega köögimööblit ja väga rahule jäänud. Ananke tugevaimaks plussiks pean asjatundlikku lähenemist, tänu millele valmib ilus ja samas praktilise lahendusega lõpptulemus. Hea kvaliteet ja mõistlik hinnatase on minust kindla püsikliendi teinud :)
Terje Vaino

Kes me oleme?

Ananke OÜ on perefirma, mis on pakkunud eritellimusel köögimööblit ja garderoobe alates aastast 2001. Meie 22-aastase tegevusperioodi jooksul oleme kogunud kuhjaga teadmisi ja kogemusi, pakkumaks Sulle väärt lahendusi!

Ananke salongid

Meie eritellimusel köögimööbli salongid on Tallinnas, Haapsalus ja Pärnus.

Köögimööbli või garderoobi ost on suur investeering ning Ananke pakub Sulle erinevaid järelmaksu-võimalusi.

Millest alustada?

Tule salongi ja
vahetame mõtteid

Ootame Sind Ananke Tallinna, Pärnu või Haapsalu salongi esialgse mõtte või plaaniga. Kui mõtteid või plaani pole või ei oska ise välja mõelda, siis haara kaasa vähemasti köögi esialgsed mõõdud. Soovitame eelnevalt helistada Sulle sobivasse salongi ning leppida müügikonsultandiga kokku ka aeg, millal saaksid läbi astuda. Siis on kindel, et konsultandi tähelepanu on ainult Sinul.

Esialgne projekt ja
hinnapakkumine

Esialgse projekti koostamiseks saab koos müügikonsultandiga Tallinna, Haapsalu või Pärnu salongis välja valida sobivad materjalid, värvitoonid, furnituuri ning soovi korral ka valamu, segisti ja kogu köögi tehnika. Hinnapakkumise vormistame esmalt kliendi enda antud mõõtude alusel ning kokku lepitud materjalivalikuga.

Köögi valmistamine ja
sellele kuluv aeg

Kui oleme jõudnud Sinu uue köögiga nii kaugele, et projekt on paigas ning materjalid välja valitud ning ka meie hinnapakkumine ja teenindus on Sulle sobinud, siis tellimuse töösse andmiseks mõõdab meie paigaldusfirma Sinu köögi üle. Et kõik oleks täpselt nii, nagu oled soovinud, siis soovitame alati võtta ka paigaldusteenuse.

Arvestama peab 8-10nädalase tarneajaga. Ananke eritellimusel köögid toodetakse Eestis.

Furnituur, valamu,
segisti, köögitehnika

Kui Sul on soov oma köögimööbli täiendada erinevate mugavate lisadega, nagu cargo-riiulid, prügisorterid, karussellid, valgustid, sahtlisisud – siis meie saame Sulle pakkuda kogu furnituuri. Valikus on Franke kvaliteetsed valamud ja segistid ning kaasaegne köögitehnika valik.

Siit saab alguse
Sinu uue köögi aeg!