Sortiment

Liuguksed ja garderoobid

Garderoobi materjal

Pakume Eesti suurima liuguste ja garderoobisüsteemi tootja toodangut.          Garderoobide riiulisüsteemid ja korpused valmistatakse kliendi valikul melamiinplaadist (18 mm, 25 mm või 28 mm), spoonplaadist (19 mm või 30 mm) või värvitud MDF-plaadist (19 mm ja 30 mm).

Liuguksed

Alumiiniumraamiga liuguksed

Meie tootevalikus on 8 erineva kuju ja võimalusega alumiiniumprofiili: Simply, Classic, Elegance, Prestige, Master, Master Light, Exclusive ja Slim. 
Erinevad liuguste profiilid varieeruvad nii kuju kui värvitoonide osas.

Alumiiniumprofiiliga liuguste raami valik: hõbe, valge, pronks ja must. Lisaks on võimalik kõiki liuguste profiile võimalik värvida RAL kataloogi alusel just teile sobivat tooni.

Melamiin- ja spoonraamiga liuguksed

Melamiinraamiga liuguks PARON ning spoonraamiga liuguks PARON EXTRA on mõeldud inimestele, kes hindavad puidutoonide hubast meeleolu. 

Paron liugukse raamid toodetakse 28 mm paksusest melamiinplaadist. Valikus on mitmeid eri tüüpi ja tooni süvistatud käepidemeid.  Raami tooni valik on väga lai.

Paron Extra liuguste raamprofiilid toodetakse 5kihilisest liimpuitplaadist, mille pealmine kiht on 0,6 mm paksusest naturaalsest tamme puidust. Spoon viimistletakse vastavalt kliendi soovile kasutades kas õlitamis- või lakkimistehnikat.

Paneel- ja rippsiinidel liuguksed

Liugsiinidel paneeluksed Strictly ehk sileuksed valmistatakse erinevates toonides 25 mm ja 28 mm paksusest melamiinplaadist, 29 mm spoonplaadist või värvitud MDF plaadist.

Rippsiiniga liuguksed ripuvad kogu oma raskusega ülarullikute abil ülemise spetsiaalse liugsiini küljes ja neil puudub põrandale kinnitus liugsiin. 

Üldjuhul soovitame rippsiine kasutada ruumijagajate ehk siis tubadevaheliste liugukste ja ruumieraldajate puhul.

 

Liuguste sisumaterjalid

Melamiinplaadid

Valikus nii ühevärvilisi kui puidutooni melamiinplaate. Uksi võib jaotada erinevate materjalidega nii horisontaalselt kui vertikaalselt osadeks.

Peeglid ja klaasid

Värvitud klaasid võivad olla kirka või matt pinnaga. Peeglid – pronks, kirgas ja hall peegel. Ühes ukses võib kombineerida kõiki valikus olevaid materjale ja oamvahelise jaotuse võib klient ise valida.

Bambusmaterjalid

Bambusmaterjal on liimitud MDF-plaadile. 

Spoonplaadid

spoonplaadid_sisumaterjalid

Naturaalne tammespoon (õlitatud, peitsitud või lakitud).

Dekoratiivklaasid

Valik erevaid disainklaase. 

Mattkile kujundid klaasidele ja peeglitele

Kujundid klaasidele ja peeglitele. 

Furnituur

Liuguste rattad ja stopperid

Nii ülemised kui alumised rattad on kinniste, tolmukindlate, hea liuglevusega ja vastupidavate metallist kuullaagritega rullikutega. Suurega kaaluga ustel kasutatakse ainulaadseid topeltratastega rullikuid.

Kõikidele ustele on võimalik lisada soft-stopper.

Korvid - Norscan rollerid

Kasutame garderoobisüsteemide pea lahutamatuks osaks saanud kvaliteetseid ja vaikselt rullikutel liuglevaid Norscan Roller korve. Norscan Roller korvide kõrge kvaliteet ja lai lisatoodete valik teeb nendest Eesti ühe kõige müüdavama korvisüsteemi.

Saadaval nii korvistornide küljeraamid, kingakorvid, restiriiulid, viigipükste hoidjad, lipsuhoidjad, riidepuutorud jne.

Sahtlid

Korvisüsteemide kõrval on magamistoa garderoobis pesu ja sokkide jaoks kasutada ka sahtleid. Valida on viie erineva esipaneeli tüübi ja lugematu arvu variatsioonidega. 

Sahtlitel on kasutusel tänapäevased pehme sulgemisega sahtlisiinid ja push-to-open ehk vajutamisel avanevad sahtlid.

Muu furnituur

 

LED-valgustid – tänapäevased LED tehnoloogial põhinevad säästlikud ja pikaealised valgustid. Võimalik kasutada nii garderoobikapis sees kui väljaspool.

Lisaks tavapärastele riidekorvidele, sahtlitele ja riidepuutorudele on ühes moodsas ja läbimõeldud garderoobis võimalik kasutada ka mitmeid välja tõmmatavaid furnituure.

Näiteks: kingade, pükste, lipsude väljatõmmatav hoidja, välja tõmmatav ja pööratav peegel, triikimislaud, erinevad sahtli ja üldvalgustid.