Tallinna Ananke mööblisalong: eritellimusel köögimööbel, garderoobid ja liuguksed

Tallinna Ananke mööblisalong pakub Eestis toodetud eritellimusel köögimööblit, garderoobe ja liuguksi. Kõik tellimused on justkui rätsepatöö ning müügikonsultant teeb joonised ja hinnapakkumise just teie valitud materjalide ja mõõtudega.

Hetkel on võimalik konsultatsiooni aeg kokku leppida telefoni (tel 666 1153) või e-kirja teel (tallinn@ananke.ee) või soovi korral külastada meie Tallinna Ananke mööblisalongi. Samuti võib saata kõik soovid ja mõtted meile e-kirjaga ning meie üritame omalt poolt pakkuda lahendusvariante.

 

 

Soovid lisainfot selle toote kohta?

Kirjeldus

Tallinna Ananke mööblisalong asub aadressil Pärnu mnt 160 /II korrus.  Tallinna Ananke on Harjumaa mööbliturul tegutsenud varsti juba pea 15 aastat, ettevõtte ise on eritellimusel mööbli müügiga tegelenud juba 20 aastat. Hetkel oleme spetsialiseerunud just eritellimusel Eestis valmistatud köögimööbli, garderoobide, liuguste ja aknakatete pakkumisele.

Soovi korral on salongis võimalik tellida ning saada infot ka Ananke e-poe toodete kohta. Küll aga peab arvestama, et e-poe tooteid  salongis väljas ei ole.

Tallinna Ananke mööblisalong ootab Sind konsultatsioonile – anname nõu ja koostame esmase hinnapakkumise tasuta. Võta meiega ühendust või astu läbi:

Salongid

 

Tutvu ka meie tehtud töödega siit:

Galerii

 

Kuna köögimööbel ja garderoobid on suurem väljaminek, siis Anankel on mitmeid järelmaksu-võimalusi.  Oma võimalusi saad uurida otse meieie kodulehelt, täites järelmaksutaotluse:
https://www.ananke.ee/liisingutaotlus