Madrats DORMEO AIR+ SELECT

Eriti kvaliteetne viie tsooniga 27 cm kõrgune madrats auhinnatud Octaspring® tehnoloogia ja traditsiooniliste taskuvedrudega. See sobib sulle sõltumata kehakaalust, pikkusest või magamisasendist. Madratsil on eemaldatav ja pestav kate.

Mõõdud: 
90/140/160/180 x 200 cm
madratsi kõrgus 27 cm

Tarneaeg: 1 – 4 nädalat

519.99929.99

Puhasta
Puhasta

Kirjeldus

Madrats Dormeo AIR+ Select

Air+ Select madratsi kõrgus on 27 cm, et tunneksid end kuninglikult iga päev ja öö. Erakordse ehitusega madrats on eriti luksuslik. Mäluvahukihiga kaetud auhindu võitnud Octaspring® vahtvedrud toetuvad sadadele taskuvedrudele, mis tagavad raskuse ühtlase jaotumise.

Tänapäevase ja traditsioonilise täiuslik kombinatsioon Madratsi erinevad kihid toimivad üheskoos, luues hästi toetava ja erakordselt mugava madratsi. Selle madratsi pealmiseks kihiks on luksuslikult pehme ja mugav mäluvaht. Madratsis on kaks kihti patenteeritud Octaspring® vahtvedrusid ja taskuvedrude plokk.

Air+ Select madratsil on mugavus garanteeritud. Viis mugavustsooni pakuvad erinevatele kehaosadele kohandatud toetust igas magamisasendis. Madratsi Octaspring® tehnoloogia on vahuplokist kuni kaheksa korda hingavam, tagades sellega optimaalse kehatemperatuuri igal aastaajal ja kellaajal.

Mugavus ei sõltu ainult madratsi pehmusest. Saladus peitub selle pakutavas toetuses. Madratsi sees olevad Octaspring® vedrud liiguvad igas suunas, tagades erakordse toetuse igas magamisasendis. Viis mugavustsooni toetavad optimaalselt pead, õlavööd, vaagnapiirkonda, põlvi ja jalgu.

Kaksiksisu on Air+ Select madratsi ainulaadne omadus. See võimaldab teil ja teie kaaslasel valida just endale sobiva jäikuse (madratsites alates laiusest 160 cm on kaks eraldi madratsisisu). Pealegi takistab see liikumise ülekandumist. Enam ei pea kaaslase vähkremise peale ärkama! Lihtsalt madratsit pöörates saad proovida erineva jäikuse ja mugavusastmega pooli. Kaksiksisu aitab ka suhteid hoida, sest te saate mõlemad magada endale sobiva jäikusega madratsil ja ühe vähkremine ei sega teist. Mõlemale kasulik!

Unistused täitusid tänu meie uskumatule ja unikaalsele tehnoloogiale. Octaspring® vedrud on üle kahekümne aasta esimene tõeline uuendus magamisasemete valdkonnas. Tänapäevaste materjalide ja traditsioonilisema ehituse kombinatsiooni uudne tehnika võimaldas luua uue esmaklassilise madratsiliigi. Octaspring® vedrud toimivad samamoodi, nagu taskuvedrud, kuid need on tehtud vahust.

Vahtvedrude kaheksa küljega ehitus võimaldab neil igas suunas liikuda, tagades samal ajal toetuse, mugavuse ja õhu liikumise.

Väga nutikad uutlaadi vedrud pakuvad täpselt parasjagu toetust, nagu keha mingil hetkel vajab. Kuna vedrud on valmistatud svahust, liiguvad need erinevalt metallvedrudest täiesti hääletult ja väga täpselt. Octaspring® madratsi üks suurimaid eeliseid on selle hingavus. Nende madratsite õhuliikumise ning soojuse ja niiskuse juhtivuse näitajad on ühed parimatest.