Vannitoakomplektid

Vannitoakomplektid Ananke e-poest – valamukapid, vannitoakapid, peeglikapid,  vannitoakomplektid. Eritellimusel on võimalik vannitoa mööblit tellida Ananke salongidest!

Ananke e-poest leiad sobiva mööblitüki oma vannituppa. Valikus on nii puidust kui ka mööbliplaadist tooted. Oma vannitoa sisustamisel vali kas:  valamukapp või kummut või hoopis komplekt, kuhu kuuluvad valamukapp, kõrge kapp ja peeglikapp.

Ananke e-poes on väljas standardkomplektid ja tooted. Täpselt enda vannituppa sobivate mõõtudega mööbli saad tellida kohapealt Ananke salongidest (Haapsalus, Tallinnas, Pärnus ja Paides). Eritellimusel vannitoamööbli materjali ja toonivalik on lai ning sellega on võimalik tutvuda salongis kohapeal.

Kui Sa ei leia meie lehelt endale sobivat toodet, siis palun kirjuta oma soovist info@ananke.ee ning me saame Sulle otsida ning pakkuda sobivat toodet!

Tutvu toodetega ning leia endale sobiv! Toote mõõdud, info ja tarneaja leiad, kui vaatad toote lisainfot. Ananke e-poest on võimalik osta järelmaksuga – järelmaksuvõimalused leiad siit!

Ananke e-pood on tegutsenud 15 aastat ning kuulub Eesti E-Kaubanduse Liitu ja omab turvalise ostukoha märgist.

Soovid lisainfot selle toote kohta?

Näitan 1–32 tulemust 101-st