Firmast

OÜ Ananke on perefirma ning oleme mööbli müügiga tegelenud juba alates 2000ndast aastast. Meie eritellimusel köögimööblisalongid asuvad Haapsalus, Tallinnas ja Pärnus. Oleme edasimüüjaks paljudele nii Eesti kui ka välisriikide mööblitootjatele.

Ananke peamiseks müügiartikliks on projekteeritav Eestis valmistatud köögimööbel (projekteerimine, paigaldamine) ning liuguksed ja garderoobid (korvid, riiulisüsteemid). Samuti pakume oma klientidele laia valikut kodumööblit. Alates 2006. a juunist pakume võimalust osta/tellida mööblit ka otse Internetist.

E-poe tooteid on võimalik tellida ka Ananke kauplustest. Kõiki kaupu, mis on e-poes väljas, kauplustes kahjuks esitletud ei ole, kuna müügipind on piiratud. Alati on mõttekas helistada kas e-poodi või kauplusesse, ja uurida, millised näidised on kaupluses olemas.

2011. a märtsis sai Ananke e-pood ka turvalise ostukoha märgistuse!

Meie ettevõtte pakub sõbralikku ja asjatundlikku teenindust. Suuremal osal Ananke köökide- ja garderoobide projekteerijatest on eritellimusel mööbli müügi kogemust juba üle 10 aasta. Seega võid julgelt oma ideedega meie juurde tulla ja me usume, et saame Sulle oma teadmistega abiks olla!

 

Haapsalu Anankes ootavad Sind Astrid ja Dea. Mõlemad on töötanud eritellimusel mööbli valdkonnas juba üle 20 aasta. Kindlasti oskavad olla sulle abiks nii köögimööbli projekteerimisel kui ka materjalide valikul!

Haapsalu Ananke – Rannarootsi  Keskuses, tel 47 31 149
haapsalu@ananke.ee

 

 

 

 

 

 

Pärnu Ananke salongis pakuvad head ja asjatundlikku teenindust Lemme ja Jaana.

Ananke Pärnu – Mai Selver
Papiniidu 42
tel 44 56 504
parnu@ananke.ee

 

 

 

 

 

 

Tallinna Ananke salongis on Mattis ja Katrin pakkunud klientidele eritellimusel mööbli lahendusi samuti juba üle 15 aasta. Seega jagub nii uusi kui läbiproovitud mõtteid ja lahendusi!