Kontorimööbel

kontorimööbel Renfrew

Kontorimööbel Ananke e-poest – töölauad, töötoolid, juhitoolid, bürootoolid, ergonoomilised toolid, riiulid ja kummutid.

Ananke e-poest leiad sobiva mööblitüki oma kontorisse või töötuppa. Valikus on nii puidust kui ka mööbliplaadist tooted. Oma kontori või töötoa sisustamisel vali kas:  töölaud sahtliboksiga, mugav juhitool või mahuks riiul.

Töötool, kontoritool, ergonoomiline tool, juhitool, bürootool. Töötool olgu investeering. Hinda mõjutavad disain ning kasutatavad materjalid ja mehhanismid, mis tagavad toolide pikaealisuse. Töötoolidest on valikus meil nii erinevate funktsioonidega juhitoolid (reguleeritav istumiskõrgus, reguleeritav seljatoe kalle, käetoe kõrguse valik), ergonoomsed töötoolid ning reguleeritava kõrgusega lastetoolid.

Kui Sa ei leia meie lehelt endale sobivat toodet, siis palun kirjuta oma soovist info@ananke.ee ning me saame Sulle otsida ning pakkuda sobivat toodet!

Tutvu toodetega ning leia endale sobiv! Toote mõõdud, info ja tarneaja leiad, kui vaatad toote lisainfot. Ananke e-poest on võimalik osta järelmaksuga – järelmaksuvõimalused leiad siit!

Ananke e-pood on tegutsenud 15 aastat ning kuulub Eesti E-Kaubanduse Liitu ja omab turvalise ostukoha märgist.

Soovid lisainfot selle toote kohta?

Näitan 1–32 tulemust 1494-st