Söögitoamööbel ja köögikapid

köögikapid

Köögikapid Ananke e-poest – kapid, söögilauad ja toolid, baaripukid ja söögilaua komplektid, köögimööbli komplektid. Eritellimusel on võimalik köögimööblit tellida Ananke salongidest!

Ananke e-poest leiad sobiva mööblitüki oma söögituppa. Valikus on nii puidust kui ka mööbliplaadist tooted. Oma söögitoa sisustamisel leiad Ananke e-poest nii köögikappe, millest võid kombineerida endale sobiva köögimööbli komplekti, samuti söögilaudu ja toole.

Ananke e-poes on väljas standardkomplektid ja tooted. Täpselt enda kööki sobivate mõõtudega mööbli saad tellida kohapealt Ananke salongidest (Haapsalus, Tallinnas, Pärnus ja Paides). Eritellimusel köögimööbli materjali ja toonivalik on lai ning sellega on võimalik tutvuda salongis kohapeal.

Kui Sa ei leia meie lehelt endale sobivat toodet, siis palun kirjuta oma soovist info@ananke.ee ning me saame Sulle otsida ning pakkuda sobivat toodet!

Tutvu toodetega ning leia endale sobiv! Toote mõõdud, info ja tarneaja leiad, kui vaatad toote lisainfot. Ananke e-poest on võimalik osta järelmaksuga – järelmaksuvõimalused leiad siit!

Ananke e-pood on tegutsenud 15 aastat ning kuulub Eesti E-Kaubanduse Liitu ja omab turvalise ostukoha märgist.

Soovid lisainfot selle toote kohta?

Näitan 1–32 tulemust 1584-st