Kontinentaalvoodid

Kontinentaalvoodid – standardmõõdud 80, 90, 120, 140, 160, 180 x 200 cm. Kontinentaalvoodi koosneb enamasti kahest alusvoodist/kahest kušetist ning madratsist ja kattemadrasist. Lisaks voodi jalad, peats ja soovi korral kaelapadi või muud lisad.

kontinentaalvoodi Hermes – Hypnos

Sobiva kontinentaalvoodi võib ise kombineerida või valida n-ö pakutud valmis-komplektide seast.  Ananke e-poe valikust leiad valmiskomplektid Sleepwelli või Hypnos vooditest!

Sleepwell kontinentaalvoodid on valmistatud põhjalikult valitud ja keskkonnasõbralikest materjalidest, mis sobivad kaasaegsele inimesele. Kokku on BLUE, RED ja BLACK sarjas valida 16 erineva mööblikanga ja 15 erineva peatsiotsa vahel, mis pakuvad võimaluse igaühel kokku panna just talle meelepärase voodilahenduse.

Kui Sa ei leia meie lehelt endale sobivat toodet, siis palun kirjuta oma soovist info@ananke.ee ning me saame Sulle otsida ning pakkuda sobivat toodet!

Tutvu toodetega ning leia endale sobiv! Toote mõõdud, info ja tarneaja leiad, kui vaatad toote lisainfot. Ananke e-poest on võimalik osta järelmaksuga – järelmaksuvõimalused leiad siit!

Ananke e-pood on tegutsenud 15 aastat ning kuulub Eesti E-Kaubanduse Liitu ja omab turvalise ostukoha märgist.

Soovid lisainfot selle toote kohta?

Näitan kõiki 22 tulemust