Nagid/stanged/restid

nagi Mondeo

Nagid, stanged, restid – valik esikumööblit Ananke e-poest. Esikukomplektid–  riidekapid, nagid, stanged, kummutid, peeglid ja kingakapid. Eritellimusel on võimalik liugustega garderoobi tellida Ananke salongidest!

Ananke e-poest leiad sobiva mööblitüki oma esikusse. Valikus on nii puidust kui ka mööbliplaadist tooted. Oma esiku sisustamisel  vali kas: mahukas kingakapp või hoopis esikukomplekt koos riidekapi, riiuli, kingakapi ja peegliga.

Ananke e-poes on väljas standardkomplektid ja tooted. Täpselt enda esikusse sobivate mõõtudega garderoobi saad tellida kohapealt Ananke salongidest (Haapsalus, Tallinnas, Pärnus ja Paides). Eritellimusel garderoobi materjali ja toonivalik on lai ning sellega on võimalik tutvuda salongis kohapeal.

Kui Sa ei leia meie lehelt endale sobivat toodet, siis palun kirjuta oma soovist info@ananke.ee ning me saame Sulle otsida ning pakkuda sobivat toodet! Toote mõõdud, info ja tarneaja leiad, kui vaatad toote lisainfot. Ananke e-poest on võimalik osta järelmaksuga – järelmaksuvõimalused leiad siit!

Ananke e-pood on tegutsenud 15 aastat ning kuulub Eesti E-Kaubanduse Liitu ja omab turvalise ostukoha märgist.

Soovid lisainfot selle toote kohta?

Näitan 1–32 tulemust 110-st