Hildingu vedrudeta madratsid

Lisaks Sleepwelli tootevalikust leitavatele vedrumadratsitele pakume ka Hildingu vedrudeta madratseid. Sleepwell Eesti on teinud hea ülevaate,  mis vahe on vedrudeta ja vedrumadratsitel ning milliseid mudelid on valikus. Jagame infot ka oma klientidele, sest ka Ananke valikus on Hildingu vedrudeta madrasid olemas siin.

Vedrumadrats vs vedrudeta madrats

Väga levinud on eksiarvamus, et vedrumadratsid on vastupidavamad ja kvaliteetsemad kui vedrudeta madratsid. Aastakümneid tagasi võis see ka tõepoolest nii olla, ent tänapäeval on vedrudeta madratsite tootmises toimunud niivõrd märgatav areng, et enam ei saa nendel alustel üht madratsitüüpi teisele eelistada. Seega on tegu lihtsalt maitse-eelistusega.

Hilding kollektsiooni madratsid on kvaliteetsed, vastupidavad ja mugavad ning lai valik erinevatest materjalidest tooteid tagab igale madratsiotsijale sobiva mudeli.

Madratsite katted

Kõigil Hilding madratsitel on rahvusvaheline OEKO-TEX® sertifikaat, mis tagab, et ükski madratsite valmistamisel kasutatav materjal ei sisalda tervisele kahjulikke aineid. Madratseid katavad erinevate uudsete lahendustega madratsikatted:

 • TENCEL – Naturaalne allergiavastane kate, mis on valmistatud uuenduslikust viskooskiust. See kontrollib ideaalselt madratsi niiskust ja imab liigse niiskuse otse magava inimese nahalt. Tenceli kiud ei ärrita ja takistavad loomulikul viisil bakterite kogunemist.
 • ITALIANO –  Katet on äärmiselt meeldiv puudutada tänu selles sisalduvale kvaliteetsele viskoosile. Tsoonilise kujundusega kohev trikotaaž loob huvitava ja kolmemõõtmelise efekti. Tänu kergele kaalule ja neljale mugavale käepidemele on madratsit lihtne ümber pöörata.
 • VELVET – Uudse Probiotexi töötlusega äärmiselt pehme kate, mida on meeldiv puudutada. Selle töötluse puhul kasutatakse tootmisprotsessis looduslikke probiootikume. Kattesse õmmeldud probiootiliste bakteritega mikrokapslid tagavad tervisliku une. Kapslid pragunevad järk-järgult, vabastades probiootikumid, mis hävitavad astmat või tolmuallergiat põhjustavaid allergeene.
 • CASHMERE – Kvaliteetse viskoosi ja väärtusliku kašmiiriga siidpehme kate, mida on äärmiselt meeldiv puudutada. Antiallergiline, suurepärane kaitse külma eest ja imab kuni 40% protsenti keskkonnast tulevat niiskust, tagades magamiseks soodsaima keskkonna. Mugavad käepidemed on abiks madratsi ümber pööramisel.
 • YOUNG – Kate on mõeldud kooliealistele noortele. Kvaliteetne, vastupidav, kulumiskindel materjal – see tagab madratsi kõigi omaduste püsimise kogu kasutusaja vältel ning huvitav graafiline muster sobib ideaalselt iga teismelise magamistoa sisustusega.
 • HYBRID – Teppimata trikotaažist elastsete omadustega madratsikate tagab suurepärase ventilatsiooni ja ei muutu topiliseks. Tänu kergele kaalule ja kahele mugavale käepidemele on madratsit lihtne ümber pöörata.
 • ELIPS – Madratsikate on valmistatud siidpehmest trikotaažist Elips. Tagab suure elastsuse, mis kohandub kehakujuga kogu madratsipinna ulatuses. 3D-riba tagab südamiku korraliku ventilatsiooni ja tervisliku magamiskeskkonna madratsikatte eluea jooksul.
 • VELUR – Kauni veluurviimistlusega madratsikate, ühelt poolt tepitud viskoelastse materjaliga Visco, mis lõhnab kergelt lavendli järele. Spetsiaalse immutuse tõttu takistab see ohtliku hallituse teket ja kogunemist. Velur hävitab tolmulestade toidu, ilma et oleks tarvis kasutada keskkonnale kahjulikke kemikaale.
 • LOTUS – Probiotexi trikotaažist madratsikate koos uudse töötlusega Purotex kasutab probiootiliste bakteritega mikrokapsleid, mis võimaldab vähendada allergeenide hulka rohkem kui 93 protsenti.

Vedrudeta madratsid

Vedrudeta madratsite peamised eelised on suur elastsus, võime kohaneda kehakaaluga ning kergus – väikese kaalu tõttu on neid lihtsam transportida ja ümber pöörata. Peale selle ei vaja vedrudeta madratsid juurde ka kattemadratsit, piisab vaid soodsama hügieenikatte lisamisest. Vedrumadratsid võivad olla valmistatud lateksist või erinevat tüüpi väga elastsest polüuretaanvahust. Erineva jäikusega spetsiaalselt profileeritud südamik loob madratsitele 7 jäikuse tsooni. Iga tsoon vastab erinevate kehaosade vajadustele.

 

Paljud Hilding sarja madratsid on pakitud transportimiseks mugavasse rullpakendisse. Lisaks on kõigil madratsitel eemaldatavad katted, mida võib mudelist sõltuvalt pesta 40- kuni 60-kraadises vees.

Hilding kollektsiooni vedrudeta madratsid:

Väga jäik

Jäik

Keskmine

Pehme

 • Melody
 • Boogie

  Beebimadratsid ja noorte madratsid

  Lisaks täiskasvanutele on Hilding kollektsioonis on mõeldud ka pere kõige pisematele ning teismelistelegi.

  Kõigil beebimadratsitel on allergiavastase töötlusega Lotus kate, mis on eemaldatav ja pestav kuni 40-kraadises vees.

  Juba veidi suurematele lastele on loodud kaks madratsit Breakdance ja Funky. Neid madratseid iseloomustab noortepärane välimus ja lai suuruste valik – lisaks tavapärastele suurustele on neid madratseid võimalik tellida ka väiksemates, lastevooditesse sobivates mõõtudes. Noortemadratsid sobivad suurepäraselt ka narivooditesse.