Kontinentaalvoodi tellimine


Palju on räägitud sellest, et kolmandik Sinu elust möödub magades. Kuid suure osa une kvaliteedist määrab ära ka voodi ja madrats, kus selle aja viidad.

Anname peamised märksõnad, mida jälgida kontinentaalvoodi valimisel, sest valikuid on palju ja orienteerumine nende vahel keeruline.

Ilus päev algab ju hästi magatud ööst!

Ananke e-poes on pakkuda kontinentaal-voodi komplektid, mis on voodi terviklahendused: aluskušetid, madrats, kattemadrats, peatsiots ning voodi jalad. Ehk meie poolt on pakutud komplekti sobivad lisad, kuid kanga toon on võimalik ise lisada.

Samas on toodud ka variandid, kus on võimalik kattemadrats, voodi peatsiots ning jalad ise valida, sest antud toodete puhul on lai valik erinevaid disaine ning sisumaterjale.

Kontinentaalvoodit võib moodustada nii ühele kui ka kahele inimesele magamiseks. Ehk valikus on kõik standardmõõdud 80 cm, 90 cm, 120 cm, 140 cm, 160 cm ja 180 x 200 cm. Samuti on võimalik tellida erimõõdulist voodit.

Järgnevalt ülevaade Sleepwelli tootevaliku parimatest kontinentaalvooditest, mis on jagatud kolme gruppi (Blue, Red ja Black), sõltuvalt toote võimalustest, kasutatud materjalidest, mugavuslahendustest ning hinnast. Tutvu ja leia endale sobiv!

Kontinentaalvoodi BLUE
https://www.ananke.ee/toode/blue-kontinentaalvoodikompelt-sl/ 
Madratsi sisuks on pakitud 5-tsooniline pocket-vedrustus. Vedrude tsoonid lisavad mugavust ja pakuvad kehale paremat tuge.Vedrumadratsi mõlemad pooled on vooderdatud kvaliteetse porolooniga. Valida on 2 erinevat tooni mööblikanga vahel – tumehall ja helehall.Komplekt koosneb vedrudeta aluskušetist ja vedrumadratsist. Laiustel 160 ja 180cm on kaks aluskušetti. 

Kontinentaalvoodi RED
https://www.ananke.ee/toode/red-mootorvoodi-komplekt-jaik-sl-kopeeri/ 
Mahuka panipaigaga voodi:
https://www.ananke.ee/toode/kontinentaalvoodi-red-pocket-storage-pehme-sl/ 
Voodi koosneb alumisest mahukast panipaigast ja ülemisest kušetist.
Võimalik valida pocket-vedru jäikust – jäik või pehme.
Voodil on 5-tsooniline pakitud pocket-vedrustus.
Vooderdatud High Resilience porolooniga. Täiendavat mugavust pakub kušetile lisatud puuvillakiht.
Valida on 6 erinevat tooni mööblikanga vahel.
Võimalik on juurde tellida ka mööblikangaga kaetud peatsiots. Valikus on 9 erinevat peatsiotsa.
Juurde on võimalik tellida samast kangast küljetaskud, kuhu saab asetada ajakirju, teleripuldi jm.
Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. 

Kontinentaalvoodi BLACK unegurmaanidele
 https://www.ananke.ee/toode/black-multipocket-kontinentaalvoodi-komplekt-sahtlitega-sl/ 
 Komplekt koosneb ühest (laiustel 120 ja 140cm) või kahest (laiustel 160 ja 180cm) pocket-vedruga aluskušetist ja vedrumadratsist.
Vedrumadratsi sisuks on ülimugav 7-tsooniline multi-pocket vedrustus, mille suur vedrude arv m2-l tagab kehale maksimaalse toe.
Vedrumadratsi mõlemad pooled on vooderdatud High Resilience porolooniga. Ühel poolel veidi paksem kiht, teisel õhem – võimaldades igaühel valida talle sobiva jäikusega pool.
Kattemadrats ei kuulu komplekti, see tuleb juurde valida vastavalt soovile.
Valida on 8 erineva tooniga mööblikanga vahel.
Võimalik on juurde tellida 9 erinevat tüüpi peatsiotsa.
Juurde on võimalik tellida ka samast kangast küljetaskud, kuhu saab asetada ajakirju, teleripuldi jm.
Toodetud Eestis Porolooni on heaks kiitnud Eesti Allergialiit. Kangas ja vatiin vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga.