Paide Ananke mööblisalong

Paide Ananke eritellimusmööbli salong - eritellimusel mööbel Järvamaal

Paide Ananke mööblisalong on Järvamaa ja Paide inimestele mööblit pakkunud juba peaaegu 20 aastat. Oleme olnud suurema mööblikauplusega mitmel erineval äripinnal Paides, kuid hetkel asume Suur-Aia 19 oleval äripinnal Bermuda ärimajas. 

Ootame teid igal tööpäeval E-R 09.00-17.00. 
Kui sul on soov tulla konsultatsiooni, siis võid tulla lihtsalt salongi kohapeale või broneeri eelnevalt konsultatsiooni aeg tel 38 50 240 või e-posti teel paide@ananke.ee
Siis on kindel, et konsultandil on aeg just sinu projektiga tegeleda!

Paide mööblisalongis pakume eritellimusel Eestis valmistatud mööblit – meie juures on võimalik saada konsultatsiooni ja mõtteid köögimööbli, garderoobide, liuguste, vannitoamööbli, pehme mööbli ning ka aknakatete osas. Ananke salongis ootab sind Tiina, kellel on alati varuks sulle mõni hea mõte ja naeratus. Seega tulge julgesti ja me saame abiks olla kodu sisustamisel!

Lisaks on Anankel e-pood, mille tooteid on võimalik ka salongist tellida.
Vaata siit!

Sama tootevalikut, mis on e-poes, meil kohapeal salongis väljas ei ole. Paide Ananke salongis on võimalik tutvuda köögimööbli näidistega ning erinevate materjalidega (uksed, tööpinnad jmt). Samuti on meil väljas garderoobikappide ja liuguste näidised. Tutvuda saab erinevate aknakatete võimalustega ning Eestis valmistatud pehme mööbli mudelitega. 

Ananke tehtud töödega on võimalik tutvuda siin

Kui sul ei ole võimalik meie salongi külastada, siis ootame sinu päringut, mille saad esitada siit vormilt

Iga köök on eriline ja koostatud vastavalt kliendi soovidele! 
Anankest algab Sinu köögi uus aeg! :)

Jälgi meid ka Instagramis #anankesisustus ja Facebookis Ananke Sisustus!