Pärnu Ananke köögimööblisalong

Pärnu Ananke köögimööblisalong - eritellimusmööbel Pärnumaal

Pärnu Ananke köögimööblisalong on Pärnumaa ja Pärnu inimestele mööblit pakkunud juba üle 10 aasta. Oleme olnud suurema mööblikauplusega mitmel erineval äripinnal Pärnus, kuid hetkel asume Mai Selveris asuval äripinnal aadressil Papiniidu 42.

Ootame teid igal tööpäeval E-R 10.00-18.00 ja L 10.00-15.00.
Kui sul on soov tulla konsultatsiooni, siis võid tulla lihtsalt salongi või broneeri eelnevalt konsultatsiooni aeg tel 44 56 504, mob 555 21 241 või e-posti teel parnu@ananke.ee

Siis on kindel, et konsultandil on aega just sinu projektiga tegeleda!

Pärnu köögimööblisalongis pakume eritellimusel Eestis valmistatud mööblit – meie juures on võimalik saada konsultatsiooni ja mõtteid köögimööbli, garderoobide, liuguste, vannitoamööbli ning ka aknakatete osas. Ananke salongis töötavad Jaana ja Lemme, kellel on enam kui 5 aasta pikkune eritellimusmööbli müügi kogemus. Seega tulge julgesti ja me saame teile abiks olla kodu sisustamisel!

Lisaks on Anankel e-pood, mille tooteid on võimalik ka salongist tellida.
Vaata siit!

Sama tootevalikut, mis on e-poes, meil kohapeal salongis väljas ei ole. Pärnu Ananke salongis on võimalik tutvuda köögimööbli näidistega ning erinevate materjalidega (uksed, tööpinnad jmt). Samuti on meil väljas garderoobikappide ja liuguste näidised. Tutvuda saab erinevate aknakatete võimalustega.  

Ananke tehtud töödega on võimalik tutvuda siin

Kui sul ei ole võimalik meie salongi külastada, siis ootame sinu päringut, mille saad esitada siit vormilt

Iga köök on eriline ja koostatud vastavalt kliendi soovidele! 
Anankest algab Sinu köögi uus aeg! :)

Jälgi meid ka Instagramis #anankesisustus ja Facebookis Ananke Mööbel!