Pleed Elvang Fishbone

Pleed Elvang Fishbone. Fishbone sarja pleedid on žakaarmustriga, mis on kootud taaskasutatud alpakavillast, mille ilusad värvid võimendavad trendikat diagonaalide tekstuuri. Pleedi keerukas ja elegantne struktuur on kombineeritud kaunite narmastega, mis loob graafilise pildi ja kaunistab teie kodu. Pehme ja karge alpaka villast pleed annab põneva ja visuaalse efekti. Fishbone sarja pleedid on kootud 100% taaskasutatud materjalidest.

  • materjal – 50% alpakavill, 40% lambavill ja 10% mikrokiud
  • kaal umbes 700 grammi

Mõõdud:
130 cm x 190 cm

Tarneaeg: 1 – 2 nädalat

Soovid lisainfot selle toote kohta?

199.00

Tootekood: elvang pleed Fishbone Kategooriad: , Silt:
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 66.33

Kirjeldus

Pleed Elvang Fishbone

Pleed on valmistatud hämmastavalt pehmest taaskasutatud alpaka- ja lambavillast. Alpakavillast tekstiilide kudumine on Peruus traditsioon, mida on jälgitud juba inkade ajast. Alpakavilla peetakse lambavillast 7 korda soojemaks ja 3 korda tugevamaks, see ei ole torkiv ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Pleedi kulumine ehk topilisus on minimaalne, säilitades seega värske ja uue ilme pikaks ajaks.
Pleed on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest.

Elvang tooted on sertifitseeritud õiglase kaubanduse kõrgeimal võimalikul tasemel Maailma õiglase kaubanduse organisatsioonis (WFTO) garanteeritud liikmena. See garantii tagab, et pleedid on kootud vastutustundlikes tingimustes nii keskkonna, inimeste kui ka loomade suhtes.

Hooldus: keemiline puhastus

Disainer: Tina Elvang