Pleed Elvang Inca Stones

Pleed Elvang Inca Stones. Inca Stones pleedid on inspireeritud inkade kuulsate siksakilise kujuga ehitiste arhitektuuripärandi järgi. Pleedi tekstuur meenutab kividest mosaiiki, kus värvide konsistents on toon toonis ning millest saab kokku imetlusväärse mustri. Inca Stones pleedid on kootud 100% taaskasutatud materjalidest.

  • materjal – 50% alpakavill, 40% lambavill ja 10% mikrokiud
  • kaal umbes 560 grammi

Mõõdud:
130 cm x 200 cm

Tarneaeg: 1 – 2 nädalat

Soovid lisainfot selle toote kohta?

125.00

Tootekood: elvang pleed Inca Stones Kategooriad: , Silt:
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 41.67

Kirjeldus

Pleed Elvang Inca Stones

Pleed on valmistatud hämmastavalt pehmest taaskasutatud alpaka- ja lambavillast. Alpakavillast tekstiilide kudumine on Peruus traditsioon, mida on jälgitud juba inkade ajast. Alpakavilla peetakse lambavillast 7 korda soojemaks ja 3 korda tugevamaks, see ei ole torkiv ning ei sisalda lanoliini, olles seega allergiavaba. Pleedi kulumine ehk topilisus on minimaalne, säilitades seega värske ja uue ilme pikaks ajaks.
Pleed on valmistatud 100% taaskasutatud materjalidest.

Elvang tooted on sertifitseeritud õiglase kaubanduse kõrgeimal võimalikul tasemel Maailma õiglase kaubanduse organisatsioonis (WFTO) garanteeritud liikmena. See garantii tagab, et pleedid on kootud vastutustundlikes tingimustes nii keskkonna, inimeste kui ka loomade suhtes.

Hooldus: keemiline puhastus

Disainer: Tina Elvang